.

.

LED Лента Конектор, 10мм-Широк 4 Pin L Форма Конектори, 5050 RGB 2M Лента, Светлата за Продолжување Wire Кабел Мозок, LED Лента со Силиконски Fastener Клип, Светлина Ленти Одредување н

LED Лента Конектор, 10мм-Широк 4 Pin L Форма Конектори, 5050 RGB 2M Лента, Светлата за Продолжување Wire Кабел

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Ние секогаш сме подготвени и среќен да им помогне. ★【Работна Состојба】0-24 V напон, предложи максимално оптоварување тековната 5 Засилувач, отпорност на Топлина ниво од -20 ~ 100℃;.LED Лента Конектор, 10мм-Широк 4 Pin L Форма Конектори, 5050 RGB 2 M Лента, Светлата за Продолжување Wire Кабел Мозок, LED Лента со Силиконски Fastener Клип, Светлина Ленти Одредување на Носителот, LED Лента Продолжување Кабел ★LED Лента Светлина Конектор Комплет Вклучува : 1 x 2 M RGB лента продолжување кабел/жица, 8 x L форма конектори, (4+16) x solderless конектори, 10 x лента монтажа клипови, 4 Pin конектор машки; ★Лемење Бесплатен Приклучок : Како лесно ракување, спаси се грижи за скап време и енергија да се направи многу лемење работат само со внесување на вашиот подготвени LED лента дел во белата затворач под контакт prongs иглички за да се добие поврзани додека се обезбеди натпревар право терминали; ★Апликација : Одговара на сите 3528/5050 SMD двојно густина RGB LED лента 10мм широк.Лента на светлина конектор е совршен за LED лента DIY проект и компатибилен со двете водоотпорен и не-водоотпорен светлина ленти; ★Работна Состојба : 0-24 V напон, предложи максимално оптоварување тековната 5 Засилувач, отпорност на Топлина ниво од -20 ~ 100℃; ★Гаранција : Plozoe нуди една година гаранција на сите производи со пријателски, лесен за пристап за поддршка на корисниците.Било прашање што се поставува, можете да контактирате со нас за решение.Ние секогаш сме подготвени и среќен да им помогне.Лента на светлина конектор е совршен за LED лента DIY проект и компатибилен со двете водоотпорен и не-водоотпорен светлина ленти;.Било прашање што се поставува, можете да контактирате со нас за решение.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите