.

.

Купувачи На Производи 7-Начин Пластични Приколка Конектор - Камион Страна

Купувачи На Производи 7-Начин Пластични Приколка Конектор - Камион Страна

DEN 1656.00

Износ
Во продавницата.

Нуди рамна терминал pin, камион-страна конектор.Обезбедува безбедна електрични врска помеѓу вашето возило и приколка.Издржливи најлон пластична конструкција.Вграден-во безбедноста latch обезбедува безбедна конекција.Пролет-натоварени вратата штити терминали кога не е во употреба. 7-начин RV сечилото конектори.Повеќе Од Само Делови : Од снег и мраз опрема за toolboxes, хидраулика, влечење, камионот и на приколката хардвер за нашите иновативен осветлување производи-тоа е неверојатно што Купувачи на Производи може да направи за вашиот камион.Ние ги Правиме Работите На Вистинскиот Начин : Ние дизајн на производи, како што се градење на нив за нас, бидејќи ние сме; Нашите тимови се екипирани со инженери и стручњаци кои знаат како да се направи производот исклучителни.Трајни и Сигурни : Основана во 1946 година, на Купувачите на Производи стана лидер во камион опрема индустрија иако нашата определба за грижа за корисници, иновации, и вредноста низ нашата палета на производи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите