.

.

Attwood 14135-7 Приколка Адаптер — се Поврзува 7-Сечилото Круг на 4-Pin Рамен Конектор — за Помошни, Taillights и да се Сврти Сигнали

Attwood 14135-7 Приколка Адаптер — се Поврзува 7-Сечилото Круг на 4-Pin Рамен Конектор — за Помошни, Taillights

DEN 187.44

Износ
Во продавницата.

Поврзете 7-начин на 4-начин конектор.Обезбедува соодветна приколка светлина операција.Се поврзува 7-сечилото круг за полнач 4-pin рамен конектор.За помошни светла, taillights, да се претвори/кочница/стоп светлата.Обезбедува сигурен земјата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите