.

.

Коњ Нога Заштитник, Јавање на Опрема Поставување на 4 Јавањето Нога Guard Израз Hind Нога Чизми за Јава Ентузијасти за Заштита на Нозете(збир на црвениот Предниот и Задн?

Коњ Нога Заштитник, Јавање на Опрема Поставување на 4 Јавањето Нога Guard Израз Hind Нога Чизми за Јава Ентузијасти

DEN 1451.76

Износ
Во продавницата.

Лесни, дише и мека подлога, ефикасно намалување на пот и триење.Обезбеди голема поддршка за коњот нозе, намалување на влијанието и заштита на нозете од повреда.Мека перница обвивка, ниска топ дизајн за лесно движење, удобно за коњ да се носат.Усвојување на високо спецификација за изработка, совршен опрема за јава ентузијасти.Специјално дизајнирани за спречување на меките ткива штета во коњот нога за да се избегнат повреди.Функција : 1. Обезбеди голема поддршка за коњот нозе, намалување на влијанието и заштита на нозете од повреда.2. Мека перница обвивка, ниска топ дизајн за лесно движење, удобно за коњ да се носат.3. Лесни, дише и мека подлога, ефикасно намалување на пот и триење.4. Специјално дизајнирани за спречување на меките ткива штета во коњот нога за да се избегнат повреди.5. Усвојување на високо спецификација за изработка, совршен опрема за јава ентузијасти.Спецификација : Предмет Тип : Коњ Нога Guard Condition : 100% сосема new Color : Red Material : СТП+Neoprene Adjustable Бенд Должина : Околу. 5.5 cm/2.2 in Fore Нога Висина : Околу. 25cm/9.8 in Hind Нога Висина : Околу. 14cm/5.5 in Product Улога : да се Обезбеди заштита за коњот нозе.Пакет Листата : 4 x Коњ Нога Чувари.

Параметрите на производот

Item Type:
 Horse Leg GuardCondition
Package List:
4 x Horse Leg Guards :

Им се допаѓа и на купувачите