.

.

Denzel Скалирање Длето 1 1/2x16 инчен (7770311)

Denzel Скалирање Длето 1 1/2x16 инчен (7770311)

DEN 386.88

Износ
Во продавницата.

Целосно појачани челик тело обезбедува зголемување на живот и издржливост.За употреба со електрична или cordless СДС+ ротациони чекани со chipping функција.Скалирање длето се користи за отстранување на плочка, конкретни ломотене, и други вишокот материјал.Ширина : 1-1/2 инчи.Должина : 16 инчи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите