.

.

ЖЕЛЕЗО РАКАВИЦИ Сите Про Gripp Рака Strengthener

ЖЕЛЕЗО РАКАВИЦИ Сите Про Gripp Рака Strengthener

DEN 431.76

Износ
Во продавницата.

2lb ЧУДОВИШТЕ СИТЕ ПРО GRIPP.Ова лошо момче е исполнет со 2lbs на челик шут.Неговата наменета за напредни спортист.Преносни сила и кондиција. 2 lb рака тежина зголемува силата во прстите, рачниот, зглобовите и надлактицата.Повеќето ергономски рака тежина направени.Фирма густина ви овозможува да се притисне во сила и се притисне на стресот. 100% гаранција за квалитет. 2 кг на суровини и челик.Идеален за врвот ниво спортист во сите спортови.Развива мускулната сила во прстите, рачниот зглоб, и лактите.Едноставно најмногу лесен, лесен за употреба, мускулите зграда достапен производ.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите