.

.

Tscope Симпатична Палецот Зафат Капи за Nintendo Вклучите/Прекинувач Лајт Контролер, за Животните Премин Consolo Џојстик Аналогни Меки Силиконски Стебло Лист Опфаќа за Радо?

Tscope Симпатична Палецот Зафат Капи за Nintendo Вклучите/Прекинувач Лајт Контролер, за Животните Премин Consolo

DEN 186.96

Износ
Во продавницата.

Дизајниран за Nintendo Switch & Switch Лајт, совршено се вклопуваат Радост-един контролер џојстик, додаток Само, не се Вклучени на конзоли.Симпатична и убава, стебло, лист дизајн додава вкус и виталност во вашиот гејмер, направете ја вашата Вклучите повеќе атрактивни.Додадете контролер висина за да се олесни зглоб, рака и палецот болка.Зголемување на вртење кругови, што резултира во попрецизни во играта Owngen движења.Се вклопуваат и целосна заштита, Заштита џојстик од прашина, должност, гребнатини и други оштетувања.Мека Џојстик Капа, палецот костец направен од високо-квалитет со силиконска материјали за подобрување на вашиот џојстик зафат, меки и удобни преку својата игра време.Симпатична стебло лист дизајн Слатки стебло лист дизајн го прави вашиот Switch & Switch Лајт повеќе примамливо.Совршено не се лизга дизајн Зголемување на триење помеѓу прст и контролер.Спречување на прстите од лизгање и да се обезбеди поголема точност и сензитивност.Лесна Инсталација Само да се претвори во костец внатре-надвор и поп текот на стапчиња.

Параметрите на производот

Material:
Silicone
Applicable models:
Switch & Switch Lite
Package include:
4*Thumb Grips Caps :

Им се допаѓа и на купувачите