.

.

NYX ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА Holographic Ореол Микро Истакнување Четка

NYX ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА Holographic Ореол Микро Истакнување Четка

DEN 374.40

Износ
Во продавницата.

Детали Highlighter Четка : Со highlighter, тоа е за сите детали; Со NYX Професионална Шминка Holographic Ореол Микро Истакнување Четка, вие никогаш не ќе го пропушти strobe.За Завршувањето На Допир : без никаков Напор прашина на последната минута нагласи слој или во прав highlighters за целосна глам strobing изглед со оваа згодна фан облик highlighter четка.Про Мајсторство Четки : Четка на вашите pro мајсторство вештини и облека вашиот комплет со најдобрите алатки за работа; За сенки, кармин, фондација, во прав, и concealer, про четки функција ергономски рачки и супер мека синтетички вегетаријанска влакната.Без суровост Козметика : Ние веруваме животни припаѓаат во нашите раце, а не во лабораторија; Сите наши шминка е сертифициран и признати од страна на КАРТАТА е како без суровост бренд; Ние не ги тестираме сите наши производи врз животни.Откријте NYX Професионална Шминка : Обидете се сите наши професионална шминка и убавина производи денес, од сенки, eyeliner, маскара и лажни трепките да кармин, фондација, буквар, руменило, bronzer, четки и повеќе.Направете вашиот нагласи поп користење на нашата Holographic Ореол Strobing Четка Колекција.Кој седум четки со holographic рачки, овие супер-меки и синтетички алатки навистина да ви покажат оние strobing вештини.Беспрекорно издржам, слој или удар вашиот возвишеното essentials со овој осветлена постава.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите