.

.

MightySkins Карбонски Влакна на Кожата Компатибилен со Xbox Серија X - Математички | Заштитна, Трајни Текстура Карбонски Влакна Крај | Лесно да се Примени, се Отстранат, и Пр?

MightySkins Карбонски Влакна на Кожата Компатибилен со Xbox Серија X - Математички | Заштитна, Трајни Текстура

DEN 591.36

Износ
Во продавницата.

Mighty Skins се отстранува винил кожа, специјално дизајнирана за заштита и измената на сите вашите омилени опрема.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Купи со доверба од Американски сопственост и управувани од компанијата!Mighty Skins се произведува во нашата држава-of-the-art објект во West Palm Beach, Флорида, со гордост направени во U.Со стотици уникатни дизајни за над илјада уреди, ние го направи тоа лесно за вас да се издвоите од толпата., и поддржани од страна на нашите гаранција за квалитет!Детали за производот : • Винил decal налепница • НЕ Е ТЕШКО СЛУЧАЈ • Сјајни Сјајот Заврши • Ултра-Тенок, Ултра-Трајни, Отпорни на Дамки • Стотици различни дизајни • XBOX Серија X не е вклучена.Дали Сакате на Вашиот XBOX Серија X Да Изгледаат Различно Од Останатите?Ти си во право место, бидејќи имаме токму она што го барате!Оваа Математичка кожата е совршен начин да се покаже исклучите вашиот стил!Или со стотици други Mighty Skins дизајни, можете да бидете сигурни дека да се најде еден кој ќе ви се допаднат, и која ќе ви ја покаже исклучите вашиот уникатен стил!Дали Сакате Да го Заштитите Вашиот XBOX Серија X?Со Mighty Skins вашиот XBOX Серија X е заштитена од гребење, dings, прашина, прсти, и ја носат и солза на секојдневна употреба!Покрие вашиот XBOX Серија X со една убава, стилски decal кожата и чувајте го заштитени во исто време!Лесно да се примени, и лесно да се отстрани без било леплива остатоци!Направете ја вашата омилена опрема изгледаат како нови, и да се издвоите од толпата!Цел Со Доверба - Задоволство Загарантирани!Mighty Skins се издржливи, сигурен, направени во нашата држава-of-the-art производство објект во U.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите