.

.

Fansipro Облека Копчиња Станот, Додаток Колекции На Облека Продавница; Хотел; Отворено; Travel; Дневни Домаќинство, 20(MM), Сива, 50 Парчиња Облека, Облека за Шиење Копчиња / Ток

Fansipro Облека Копчиња Станот, Додаток Колекции На Облека Продавница; Хотел; Отворено; Travel; Дневни Домаќинство,

DEN 738.48

Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Користете прилики : дома, на отворено, канцеларија, се прилагоди на продавница, облека продавница и други прилики.Производот е беспрекорно, без burrs на работ, и тоа ќе не гребење на кожата на вашето лице и раце.Одговара за овие прилики : Облека Продавница; Хотел; Отворено; Travel; Дневни Домаќинство; Приказ; Шкафот; Простор за Складирање; Облека Продавница; Трговски Центар Бои : Сива Материјал : Алуминиум Производ Облик : Круг Форма Целосно Нето Тежина : 500(G) Производ Дијаметар : 20(MM) Пакет Листата : 50 парчиња Облека, Облека за Шиење Копчиња / Токи Описи : Користи : памук-поместена грб, правец на грб, надолу палто, јакна, волнени грб.Производот е концизен во професионален дизајн, кој е модерен.Користете прилики : дома, на отворено, канцеларија, се прилагоди на продавница, облека продавница и други прилики.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Тоа има широк спектар на значења, и тоа е многу практично.Применливи луѓето : се погодни само за возрасни На производот копчето со висока прецизност има добра осветленост.Печати на враќање превозот етикета.Производот е цврсти и издржливи заради својата најпосакувана материјал.Не Затворање затворање.Производот е концизен во професионален дизајн, кој е модерен.Предупредуваат Совети : да се Чува на производот подалеку од оган извор така што нема да се изгори од производот.На готовиот копчиња изработени од исклучителна полирање оди низ неколку процеси.Производот се вклопува цврсто и тоа е посветла и посилна.Мазна buttonhole без burrs е повеќе безбеден.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите