.

.

12PCS 25мм/1 Круг Грб Копчиња за Шиење-Слободен Копчиња месо тело Назад Бисер Декоративни Тока Џемпер Тока DIY Торба Занает Жан Јакна (4)

12PCS 25мм/1 Круг Грб Копчиња за Шиење-Слободен Копчиња месо тело Назад Бисер Декоративни Тока Џемпер Тока

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

Копчето дијаметар приближно 25 mm / 1 инч.Широк спектар на употреба на грбот,DIY торба,џемпер,чевли, ремени, памук, крпа blet тока, жан јакна.Лесен за употреба,Шиење-бесплатно, монтажни и еднократно.Копчето има месо тело назад прилог за лесно крои.Материјал : Пластични + Бакар.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите