.

.

30 Парчиња Дрво Цртан филм за Шиење сврзувачки елементи Копчиња се Шие На Поими Материјали F0060 Црна Мики 4 Дупки за Облека Пакет Ранци Изработката на големо избрани г

30 Парчиња Дрво Цртан филм за Шиење сврзувачки елементи Копчиња се Шие На Поими Материјали F0060 Црна Мики

DEN 1113.60

Износ
Во продавницата.

30 Парчиња Дрво Цртан филм за Шиење сврзувачки елементи Копчиња се Шие На Поими Материјали F0060 Црна Мики 4 Дупки за Облека Пакет Ранци Изработката на големо избрани големи.Илјадници антички бронза, антички sliver накит одлуки шарм , дрво копчиња на мојата продавница, купи повеќе поевтини.Изработени од дрво, изгледа добро од сликите.Големина На : (Aprox.) 23 x 23 x 5mm,(29/32 инчи x 29/32 инчи x 3/16 инчи).Објектот Пакет Количина : 30 Парчиња. 30 Парчиња Дрво Цртан филм за Шиење сврзувачки елементи Копчиња се Шие На Поими Материјали F0060 Црна Мики 4 Дупки за Облека Пакет Ранци Изработката на големо избрани големи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите