.

.

20 Парчиња Шиење Дрво Копчиња се Шие На Уметности и Занаети Поими Материјали сврзувачки елементи KH076 Срцето Црна

20 Парчиња Шиење Дрво Копчиња се Шие На Уметности и Занаети Поими Материјали сврзувачки елементи KH076 Срцето

DEN 2337.60

Износ
Во продавницата.

20 Парчиња Шиење Дрво Копчиња се Шие На Уметности и Занаети Поими Материјали сврзувачки елементи KH076 Срце Црно.Секоја Големина : (Прибл.) : 20 x 20 x 4mm,(25/32"x25/32"х5/32").Објектот Пакет Количина : 20 Парчиња.Постојат илјадници накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојот шарм, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме.Боја : како на Фотографиите, се Меша Бои во сликата, ќе ги собереш од страна на случаен избор. 20 Парчиња Шиење Дрво Копчиња се Шие На Уметности и Занаети Поими Материјали сврзувачки елементи KH076 Срце Црно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите