.

.

idio22Q Риба Резервоарот Растенија Вештачки Корални Anemone Аквариум Hydroponic Растенија Домови за Декорација се Користи за Домаќинство и Канцеларија

idio22Q Риба Резервоарот Растенија Вештачки Корални Anemone Аквариум Hydroponic Растенија Домови за Декорација

DEN 242.16

Износ
Во продавницата.

Силикони. [Материјал] Овој вештачки корални море anemone пејзаж е направен од силициум дизајн, кој лесно може да се стави во вода, adsorbed на дното на водата, и не е лесно да се движите. [Се блиску до природата] Дали во затворени простории или на отворено, има многу природни и реални изглед, луѓето и им даваат чувство.Тоа може да остане свеж и убава година по година. [Мулти функционални] може да се користи за риба тенкови, индексирање пет контејнери, и исто така можат да бидат сместени во затворен простор за декорација.Оваа вештачка корални anemone аквариум декорација симулира природен изглед и додава природната убавина на било аквариум. [Украси] Тоа може да се обезбеди мирно место за живеење на животните во вашиот аквариум, а исто така може да се користи како добра домашна декорација. [По продажбата на услугата] Вашето задоволство е најважниот.Ако не сте целосно задоволни со нашите производи, ние ќе обезбеди помош во рок од 24 часа, ве молиме да бидат слободни да контакт.Материјал : Силикон поле на примена : погоден за слатководни и saltwater риба тенкови Производ во боја : боја на Производ големина : ширевте вкупна должина од околу 50 cm упатство за употреба : се препорачува да користите surf пумпи за сурфање пумпи, така што anemone остава ќе трепет и anemone себе нема светлина.Ако сакате да имаат флуоресцентни ефект, тоа е препорачливо да се користи флуоресцентна светилка.Пакет Вклучувајќи Корални Anemone x 1.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите