.

.

Куче Лае Јака Замена Рака Најлон Појас за Вибрации и Статични Шок Анти Кората Обука Јаки

Куче Лае Јака Замена Рака Најлон Појас за Вибрации и Статични Шок Анти Кората Обука Јаки

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

Екстра рака за вашето куче е јака – На Good Boy Анти-Кората Вибрации и Статични Шок јаки работи како шарм, но понекогаш екстра рака или замена на рака би можеле да бидат потребни.Одговара на сите GB01, GB02, GB03 и GB04 модели или било која друга куче јака со исти димензии, но не и одговара на GB07-V. Супер светло и мека, со тесна тока – Овој висок квалитет најлон куче јака појас е навистина светлината и со безбедно тока, може да се прилагоди на должината совршено.Целосно прилагодливи должина На Good Boy куче јака рака можат да се соберат различни раси.Речиси секое куче со вратот големина помеѓу 6 и 21 инчи ќе се чувствуваат удобно носење на ремен.Сте биле со користење на Good Boy Не Кората јака и сте љубители на резултатите.Вие сте во контрола на вашето кученце е лае, но ќе ви треба екстра рака?Нашите лесни и меки најлон појаси се исклучителна, но понекогаш клиенти одлучите да се намали малку премногу да ги направи совршено се вклопуваат.Тогаш зошто да не се замена?Што е Вклучена - 1 најлон рака со сеф брава тока - Тие се целосно компатибилни со сите Good Boy Анти-Кората Вибрации и Шок Јаки за мали и средни кучиња и се специјално дизајнирани да бидат навистина удобна за вашиот куќи.Должината е целосно прилагодливи и може да се вклопат кучето е necks помеѓу 6 и 21 инчи.Појас ширина е малку повеќе од 0.78 инчи, треба да одлучите да го користите со друг јака.Сепак, треба да ви треба било каква помош, ние сме секогаш на располагање и се желни да им помогне!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите