.

.

1 Пар Корејски Деца Едноставна Симпатична Шарени Пати Флорални Ткаенина Клип Мода Слатка Девојка Принцеза Шноли За Коса Додатоци

1 Пар Корејски Деца Едноставна Симпатична Шарени Пати Флорални Ткаенина Клип Мода Слатка Девојка Принцеза Шноли

DEN 556.80

Износ
Во продавницата.

Силни и издржливи коса костец за жените.Направени од премиум пластика со еластични метални пролет.Овие коса додатоци ќе не браздата на вашата коса без да се загрозат контрола за разлика од ластичињата бендови, вашата коса ќе не budge по носењето на овие клипови.Косата затворач има силни вилици, што ја чува вашата коса до целиот ден и тоа е многу удобно, меки, лесни и лесни за употреба.Тоа работи најдобро за долга коса, кратка коса, права коса, кадрава или брановидна коса, тенка коса, средна густа коса, густа коса, и екстра дебели долга коса.Оддел Име : Children Gender : Girls Material : Како Shown Pattern Тип : Print Type : Barrettes Style : Fashion Gender : Girls Style : Fashion Occasion : Роденден Gift Size : Како Shown Color : Како Shown Package : Opp вреќа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите