.

.

Yeahdor Бебе Девојки 3Pcs/Set Чипка Цвет Headband Чорапи Постави Круна Лакови Hairband Turban Бебе Коса Додатоци

Yeahdor Бебе Девојки 3Pcs/Set Чипка Цвет Headband Чорапи Постави Круна Лакови Hairband Turban Бебе Коса Додатоци

DEN 118.80

Износ
Во продавницата.

Бебе Девојка Цвет Чипка Headbands Поставите Чорапи Круна Лакови Новороденче Headband Turban Бебе Коса Додатоци.Додатоци се направени од високо квалитетна памук и чипка материјал, меки и удобни за користење. 2 парчиња headbands и 1 пар чорапи, прекрасна чипка цвеќиња и bowknot декорација, е многу симпатична и убава за вашето бебе девојка.Постојат пет видови да се изберат, можете да го изберете најсоодветниот како подарок за кои се само роден или еден месец роденден.Погоден за роденден, фотографија проп, одмор, забава, секојдневно носење, итн.Рака мие ладно препорачува.Сет Вклучуваат : 3 Pcs Бебе Додатоци Состојба : Сосема Нов Материјал : Памук, Чипка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите