.

.

Ајк Chimbandi Еластична венчиња Лакови Бебе Цвет Headband Девојки Лак за Коса Додатоци (стил 4)

Ајк Chimbandi Еластична венчиња Лакови Бебе Цвет Headband Девојки Лак за Коса Додатоци (стил 4)

DEN 722.40

Износ
Во продавницата.

Материјал : памук,Полиестер.Погоден за 0-7 години Бебиња. 4 стил на располагање, но еден пакет имаат едно парче headband.Лак Вратоврска : 10.5*6cm главата со дебелина : 38cm.Овие главата бендови се навистина мек и еластичен, hairbands се совршени за Спорт(јога/работи/пешачење/etc), Партија, Танчер, Матурска или само Секојдневниот Живот.Нови Headwear Се Намали Коса Лакови Бебе Цвет Headband Девојки Лак Јазол Еластична Венчиња Младата Деца Коса Додатоци.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите