.

.

2 Парчиња Слатка Девојка Едноставна Лента Волна Вода Капка Клип Мода корејски Децата Решетки Ткаенина Шноли за Коса Додатоци

2 Парчиња Слатка Девојка Едноставна Лента Волна Вода Капка Клип Мода корејски Децата Решетки Ткаенина Шноли

DEN 568.32

Износ
Во продавницата.

Силни и издржливи коса костец за жените.Направени од премиум пластика со еластични метални пролет.Овие коса додатоци ќе не браздата на вашата коса без да се загрозат контрола за разлика од ластичињата бендови, вашата коса ќе не budge по носењето на овие клипови.Косата затворач има силни вилици, што ја чува вашата коса до целиот ден и тоа е многу удобно, меки, лесни и лесни за употреба.Тоа работи најдобро за долга коса, кратка коса, права коса, кадрава или брановидна коса, тенка коса, средна густа коса, густа коса, и екстра дебели долга коса.Шаблон Тип : Plaid Department Име : Children Type : Barrettes Gender : Girls Style : Fashion Material : Како Shown Item Тип : Headwear Gender : Girls Style : Fashion Occasion : Роденден Gift Size : Како Shown Color : Како Shown Package : Opp вреќа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите