.

.

Кент 81T Tortoiseshell / Графит X-Мали Мажите Брада и Мустаќи Џеб Чешел, парична Казна Заби Џеб Големина за Лицето Коса Чешлање. Видов-намалување на Целулоза Ацетат, Рака Пол?

Кент 81T Tortoiseshell / Графит X-Мали Мажите Брада и Мустаќи Џеб Чешел, парична Казна Заби Џеб Големина за

DEN 355.20

Износ
Во продавницата.

Заоблени совети за чувствителна кожа за совршен detangle, обликување, стил и чешлање вашиот мустаќи и брада.Рачно изработени Кент чешел : рачно изработени од големи листови на целулоза ацетат, наместо да се моделирани.Напор планирам : Ова го виде намали, парична казна заби чешел, рака е полиран и buffed да се создаде мека заоблени заби кои ќе го стимулира вашиот скалпот или на кожата.Овој материјал е тактилни, флексибилни и силна, не-нафта врз основа добиени од растенијата кои е утврдено да се создаде помалку статичен во косата, и се виде-се сечат за да се обезбеди непречено површината дека нема да се повлече или финтата фоликулите на косата.Без прашања праша.Мажите омилен чешел за патување, автомобил или канцеларија за брз коса, брада и мустаќи се грижи.Голема мини мустаќи коса и брада straightener чешел за мажи.5 инчи Желка-Школка и Grathite заврши 2 Пакет.Дневна нега на коса : Убаво трајни мали џеб големина чешел за дневна нега на коса без да си ја почеша главата.Помага стимулира фоликулите на косата.Ние гарантираме ќе ви се допаднат нашите производи!Ние нудиме 100% пари гаранција за враќање на сите наши клиенти. Со гордост прикажување на Царската Наредба на Кралицата.Џеб големина : 2.Екстра-Мали патување големина пренослив дизајн лесно се вклопува во вашиот џеб.Совршен мажите подарок!!!идеален за родендени, денот на таткото, на вљубените, свадби & graduations.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите