.

.

5 Парчиња Истакнување Чешел со 4 Парчиња Пастелни Алигатор Клипови Стил Боење Ткаење Чешли Истакнување Foiling Нерѓосувачки Челик Стаорец Опашка Чешел Косата Долга Ра

5 Парчиња Истакнување Чешел со 4 Парчиња Пастелни Алигатор Клипови Стил Боење Ткаење Чешли Истакнување Foiling

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Им даде на другите да се покаже љубов : На чешли и клипови се неопходни алатки за оние кои сакаат плетење на косата, така што ќе им даде на вашиот девојки, сопруги, сестри и пријатели.Поради производ е pointy, ве молиме чувајте го подалеку од мали деца.Сигурен количина : на foiling чешли имаат 2 стилови, еден вид е направен од PEI, а другата е PA66, која има добра цврстина и отпорност на топлина, не е лесно да се скрши или да се деформира и клипови се изработени од АБС материјал; рачката е изработена од не ' рѓосувачки челик, што е корисно за да се спречи статични.4 инчи Клипови : прибл.Да се справат со повеќето коса : овие паметни коса чешли и клипови се многу погодни за дебели, тенки, долга, права, кадрава и кратка коса, и може да ви помогне да се создаде различни стилови; Со стил, чешли и клипови, едноставно ќе се подели на вашата коса во делови.Карактеристики : Материјал : PEI, PA66, од не ' рѓосувачки челик и АБС Боја : зелена, жолта, портокалова, црвена роза, на дип парпл, Големина : Чешли : прибл.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите