.

.

GYF Милениче Housebreaking Електрични Миленичиња Чешлање Clippers Полнење USB Полнење Мултифункционален Коса

GYF Милениче Housebreaking Електрични Миленичиња Чешлање Clippers Полнење USB Полнење Мултифункционален Коса

DEN 1526.40

Износ
Во продавницата.

1. Едноставен за употреба, тоа може ефикасно да се отстрани и да се среди домашно милениче коса. 2.100% Сосема Нов. 3. Напојува од батерија (не се вклучени), лесно може да го замени. 4. Безбедност на сечилото дизајниран направи миленичиња clipper нема да се стега миленичиња коса. 5. Компактни димензии, мала тежина, лесно за ракување и удобен за носење.Предмет Тип : Пет Clippers Material : Метал + Plastic Color : Како слика shown Pet Clipper Големина : Прибл. 18.5 x 4.5 x 4cm/7.3 x x 1.8 1.6 in Charging Време : 3 Часа, Користење Време : 120 Minutes Frequency : 50hz Function : производство на Електрична Коса Clippers за Пет Grooming Package Листа : 1 x Електрични Clippers1 x USB Полнење Cable1 x 3мм/0.1 во Граница Comb1 x 6mm/0.2 во Граница Comb1 x 9mm/0.4 во Граница Comb1 x 12mm/0.5 во Граница Comb1 x Sponge1 x Метал Comb1 x Scissors1 x Sharped File1 x Помине Scissors1 x Чистење Brush1 x англиски Manual Note : Пред употреба, ви треба за да купите 18650 3.7 V lipo батеријата (1500mah).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите