.

.

fakjcvf 2 ПАРЧИЊА Гроздобер Дрво Цвет Hairpin за Жените Антички Коса се Држиме за Девојка Коса Клип Костим Кинески Коса Додатоци за Коса, Игли (Метална Боја : 27)

fakjcvf 2 ПАРЧИЊА Гроздобер Дрво Цвет Hairpin за Жените Антички Коса се Држиме за Девојка Коса Клип Костим

DEN 1684.80

Износ
Во продавницата.

Од дрво жито е променлива, вашиот предмет ќе не изгледаат точно како оние на сликата.Косата се држиме; ; ; ;Кинески стил;Стапови за коса, коса, игли;;Hairpin; ;Коса клип; ;Губење на стапче;кинески коса accessories Description100% Сосема нов и висок квалитет.Совршена како подарок.додавање шарм на вашата фризура и создавање на класична ретро стил за вас. 【Совршен Прибор】Модерен коса клипови ви обезбеди со шармантна и благородна изглед.【Рачно изработени Коса Додатоци】Секое парче е оригинално.Елегантен дизајн го прави погоден за многу различни прилики, тоа може да се примени како дневен коса и декорација, исто така може да се носи на работа, на одмор или банкети, добар помошник за да се задржи вашата коса уредно кога прават лице за перење и го сочинуваат. 【Дрвени Косата Додаток】Секое парче е оригинално.Одговара за сите жени и девојки.Направи што повеќе шармантен!.Неверојатни детали ќе ве шокира.Тип : Hairpins Theme : Beauty Gender : Жените's Material : Природни Wood Color : Како shown Size : 18 cm Occasions : Секојдневниот Живот, Партија, Училиште, Патување, Gift Notes : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење. 【Квалитетен Материјал】Ова дрво коса barrette е дизајниран од страна на цреша дрво. 【Најдобар Подарок】Е вашиот најдобар избор за подароци, Ова може да биде најискрено подарок за семејството, Погоден за подароци, свадба, годишнина, роденден, дури и како се случува далеку присутни; Оваа волја нека се знае дека се уште се тука за неа.Тоа мерки 18 cm.Многу мазна, полиран внимателно, силни и издржливи, нежно со вашата коса.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите