.

.

RENSLAT Мода рачно изработени Круг Принцеза Круна Tiaras Принцеза Монистра Бисер Свадба Свадба Коса Додатоци за Коса, Накит

RENSLAT Мода рачно изработени Круг Принцеза Круна Tiaras Принцеза Монистра Бисер Свадба Свадба Коса Додатоци

DEN 4320.00

Износ
Во продавницата.

Метали Тип : Олово-метални Легури.Парична казна или Мода : Мода.Материјал : Бисер.Бисер Тип : Симулирани-бисер.Тип : Tiaras.Метали Тип : Олово-калај Alloy Fine или Мода : Fashion Material : Pearl Pearl Тип : Симулирани-pearl Type : Tiaras Gender : Womenstyle : Classicltem Тип : Hairwear Size : дијаметар 9cm .висина 7cm Fit за било бои косата, убава украс за партијата и на свадба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите