.

.

Патување Само Зафат Коса со Ролери Сетови, Araluky Сина Удира самолепливи Шминка Стил Алатка Hairpin Косата со Чешел (25мм 30мм 38mm, 36 Парчиња)

Патување Само Зафат Коса со Ролери Сетови, Araluky Сина Удира самолепливи Шминка Стил Алатка Hairpin Косата

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Лесно е да се користи : Можете да креирате вашите омилени, убава салон за убавина-стил кадрици дома, погоден за сите фризури, брановидни, ретро кадрици, воздух и други удира форми на удира или губење на завршува, погоден за момчиња и девојчиња, утврден со надворешни клипови.За оние со тешки или мека коса, тоа се препорачува дека на виткање барел бидат фиксни за подолго време.Наизменично дува топол и ладен воздух се додека не cools надолу и да ја исклучите со поставување спреј за подобро прилагодување ефект. 30мм : природно кадрава коса. 25mm : Средна и долга коса.Кадрава коса како сакате : 3 големини може да се произведе кривина на различни коса позиции, кратка коса над веѓите е погодна за 12 парчиња од 25mm (0.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите