.

.

Meiliprotea Diy Коса Ролки 3 Pack(30Rods) Пресврт Пена за Коса Ролки Флексибилни Мека Пена Виткање Прачки Поставени Без Топлински Спирала Коса Curlers Ролки за Долг, Среден и Краток

Meiliprotea Diy Коса Ролки 3 Pack(30Rods) Пресврт Пена за Коса Ролки Флексибилни Мека Пена Виткање Прачки Поставени

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

DIY алатки за вашата коса,Може да Биде како Подарок за својата Мајка,Сестри,Chriden и Пријатели.Предност : Едноставно се наведнувам, пресврт, се тркалаат да се користи, овие прачки се удобно доволно за да спијат во, без топлински оштетување на кожата, мека, лесна и флексибилен, лесен за чистење и складирање. Поделете ја вашата коса во деловите со дел од она што вие сакате вашите кадрици да биде како на крајот.47 инчи) Дијаметар со Ramdon Боја Мека Флексибилна Пена Пресврт Виткање Прачки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите