.

.

Косата Curlers Ролки, Спирала Кадрици 18Pcs Џамбо Голема Коса со Ролери Поставува Нема Топлина Со 16Pcs Коса Клип И 1 Чешел За Долго Медиум Кратки и Дебели парична Казна Тенк

Косата Curlers Ролки, Спирала Кадрици 18Pcs Џамбо Голема Коса со Ролери Поставува Нема Топлина Со 16Pcs Коса

DEN 299.76

Износ
Во продавницата.

косата curlers е направен од висок премиум пластика со кука и јамка fastener дизајн .Нема враќање е потребно.Можете да ги користите фен за да свират на косата, а потоа ќе добиете виткање на косата, многу наскоро.Меки и удобни : DIY косата дома, можете да престанете со греење на вашата коса повеќе од користење на овие големи себе зафат curlers за долго кратко парична казна тенка коса, и вашата коса да изгледа и се чувствува толку многу поздрава.совршен за да одговара на секој коса curlers.лесен за употреба и нема повреда на вашата коса.поединецот исправен.Лесен за користење : Посебен мал дел од малку влажна или сува коса.Она што ќе добиете : 18 компјутери коса curlers (70mm 48mm 36mm инчен дијаметар коса curlers.косата curlers Good Вести - Оваа група на косата curlers е брод од САД Склад што побрзо отколку некој производ брод од кина (се скоро 30 дена). 16 компјутери коса клипови (Ќе дојде по случаен избор бои) 1 buc косата со чешел 1 scrunchies If косата curlers не ги исполнува вашите потреби или губење на curlers наштети на вашата коса во 1 година .ние ќе ја откаже нарачката или ви испрати замена за слободни.Вредни големина комбинација -ова три големината е многу практична и универзална големина за жени, што се откажуваат премногу мали или премногу голема големина коса curlers кои не се погодни или време отпад, заштеда на пари.лесно да се работи, дури и да сте сами.)Спецификација : Материјал : висока премија пластика со (кука и јамка fastener дизајн)Индивидуална исправен : не грижете се за употреба, дури и покрај тоа што се сами дома.само зафат, нема греење, нема хемиски адитиви, физички виткање, нема да им наштети на косата.Сигурен Избор - Пари назад или замена на располагање ако нашата коса curlers не работи или повреда на вашата коса.ние се направи оваа одлука е тоа што ние ќе научат многу повратни информации од клиентите дека тие рече крупните curlers или мали curlers е бескорисна.

Параметрите на производот

Material:
high premium plastic with (hook and loop fastener design)
Individual operable:
no worry to use even though you are alone at home. easy to operate.
Convenient -- the hair curlers set come with 10 pcs hair clips. perfect to match each hair curlers. the hair curlers is made of high premium plastic with hook and loop fastener design . easy to use and no hurting to your hair. :
How to use:
10% humidity hair is more easier for curling
Time saving:
Spend 10-15 minutes to make a very beautiful outlook. individual operable. easy to operate even you are alone.
What you get:
18 pcs hair curlers (70mm 48mm 36mm inch diameter hair curlers. :
16 pcs hair clips (Will come at random colors) :
1 pcs hair comb :
1 scrunchies :
If the hair curlers not meet your needs or hair curlers hurt your hair in 1 year . please let us know. we will cancel the order or send you replacement for free. no return required from your side. :
hair curlers :
Good News :
This set of hair curlers is ship from USA Warehouse which faster than some product ship from china (takes almost 30 days)

Им се допаѓа и на купувачите