.

.

LOPHIPETS Куче Писмо Печатење на Маици за Кученце Мали Teacup Кучиња Chihuahua Мачка

LOPHIPETS Куче Писмо Печатење на Маици за Кученце Мали Teacup Кучиња Chihuahua Мачка

DEN 335.76

Износ
Во продавницата.

Ако вашето куче е куче и се уште расте, право големина може да стане мали наскоро, ве молиме да се разгледа ова пред шопинг.Вашето куче обично носи големина XX-Small, тоа не значи дека сите големина XX-Small ќе одговара.Мали кучиња се плаши од студ.Различни брендови го користат нивниот големина на топ листите.Подобро е да се обиде тенка облека како што се кошула во прв пат,дека ќе им помогне да се прилагодат побрзо.Високо водат Ткаенина ќе го направи тоа лесно да се носат и исклучување, еластична во стомакот на затворањето, за подобро да одговара, затворање е повисока во стомакот да ги споделите со куче пишам лесно.Машина мие со ладна вода.Кучето може да се чувствуваат вознемирени и не одиме кога носат облека во прво време, потребно е да ги охрабри и да им даде доволно време да се релаксира.На облека не е само убава облека, но, исто така, топло заштитник.Ние се грижиме за нивната чувствителна кожа, сите наши куче облека воопшто не се изгради статичен во ладна и сува, заштита на кучиња од чеша.Кучето може да се чувствуваат вознемирени и не одиме кога носат облека во прво време, потребно е да ги охрабри и да им даде доволно време да се релаксира.ТОПЛО СОВЕТИ:.Ве молиме проверете ја Големината на Табелата пред ставање на ред.Вашето куче обично носи големина XX-Small, тоа не значи дека сите големина XX-Small ќе одговара.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите