.

.

CuteBone Куче Пижами Денот на Вљубените Костими Мачка Облека Милениче Мека Облека Кошули за Мали Кучиња

CuteBone Куче Пижами Денот на Вљубените Костими Мачка Облека Милениче Мека Облека Кошули за Мали Кучиња

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

【Мерка пред цел】ве Молиме мерка вашето куче е на градите, дебелина и назад должина според нашиот водич пред да го купат.Ако сакате Cute Bone куче облека да се вклопи во вашиот кутре како совршено како нашите модели, тоа е подобро за вас да ни испратите вашето кученце е големини информации за помош, ние би сакале да ви помогне да ги собереш ја откриеш точната големина. 【Материјал s градите веднаш зад предните нозе.НАЗАД ДОЛЖИНА = Од "V" точка на вест на опашката.ВРАТОТ ДЕБЕЛИНА = Дебелина на врат, каде јака природно седи.Cute Bone куче среќен роденден пижами dinos се направени од супер висок квалитет ткаенина која е многу мека и тие доаѓаат во различни големини и функција на многу различни симпатична дизајни!Тие се лесно да се стави на и полетување.И се вклопат толку убаво дали вашето домашно милениче е за спиење, играње или релаксирачки.Сте сигурни дека вашата furbaby ќе се чуваат на топло, удобно и стилски во нивните Cute Bone симпатична руно пижами!.Cute Bone куче облека се главно за мали големина кучиња, puppies, doggies, pooches, како што се Chihuahua, Yorshire Terrier, Maltese, Bichon Frise, Shih Tzu, Poodle, Купот на Poodle, Кралот Чарлс Spaniel, Боксер, Мали Schnauzer, Мини Doberman, Западниот Планински White Terrier, Papillon, Pomeranian, Кокер Spaniel, Pekingese, Шкотскиот terrier, Beagle, Бостон Terrier, Младиот француски Булдог, Млади Лабрадор и така натаму.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите