.

.

NINGFA Симпатична Куче Кошула Кутре Облека Пролет Лето Мека Дише Памук Куче без Ракави Вест Облека, Костими Симпатична Цртан филм Печатени Резервоарот на Врвот Милен?

NINGFA Симпатична Куче Кошула Кутре Облека Пролет Лето Мека Дише Памук Куче без Ракави Вест Облека, Костими

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

ВНИМАНИЕ предлагаме еден големина до доколку вашето домашно милениче е силен или огромни.Можеби вашето домашно милениче обично се носат големина мали облека, но тоа не значи дека сите мали големина на облека ќе одговараат за нив, различен дизајн, материјал и други фактори може да донесе димензии на различни облека да не биде исто.Затоа, ве молиме погледнете на нашата големина на табелата љубезно двојно потврди големини кога ќе изберете милениче кошула за вашата прекрасна милениче.Мора да се измери вашите миленици градите дебелина,назад должина внимателно!!!Материјал : Памук Стил : Кутре Т-Маица Вест Пакет се вклучуваат : 1 пакет милениче маици Големина Табела : X-Small : Chest26cm/10.24 Инчен Назад length19cm/7.48 Инчен Одговара Куче Weight0.5-1.5 kg/1.1-3.3 lb Мал : Chest32cm/12.60 Инчен Назад length23cm/9.06 Инчен Одговара Куче Weight1.5-2.5 kg/3.3-5.5 lb Медиум : Chest37cm/14.57 Инчен Назад length28cm/11.02 Инчен Одговара Куче Weight2.5-3.5 kg/5.5-7.7 lb Големи : Chest38 cm/14.96 Инчен Назад length31cm/12.20 Инчен Одговара Куче Weight3.5-4.5 kg/7.7-9.9 lb X-Large : Chest47cm/ 18.50 Инчен Назад length34cm/ 13.39 Инчен Одговара Куче Weight4.5-7kg/9.9-15.4 lb Метод на мерење : Градите дебелина : повеќето најширокиот на домашни миленици тело(градите дебелина зад миленици пред нозете).Вратот дебелина : вратот обемот на домашно милениче(големината треба да се додаде 0.5"-1.5" соодветно).Со цел да се стави за вашето домашно милениче лесно,големината ви се мери, треба да додадете неколку сантиметар(малку домашно милениче : 0.5" ,средна и голема миленичиња : 0.5"-1.5").Не тесни јаже кога ќе се измери,се едни мерење малку лабаво.Вратот дебелина : вратот обемот на домашно милениче(големината треба да се додаде 0.5"-1.5" соодветно).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите