.

.

Aeuui Тренингот Блузи, за Жени Мрежа Racerback Резервоарот Јога Кошули Салата Облека

Aeuui Тренингот Блузи, за Жени Мрежа Racerback Резервоарот Јога Кошули Салата Облека

DEN 727.20

Износ
Во продавницата.

Полиестер,Spandex,Mesh.Се повлече На затворање. 95% Полиестер, 5% Spandex, Мека и дише.Mesh шевови на задната страна е повеќе погоден за спорт.Совршен резервоарот врвот за вежби, јога, трчање, фитнес, било кој тип на тренингот или секојдневна облека.Светлината пот абсорбента материјал, брзо volatilize вашата пот, направи на вашиот движење повеќе од освежување.Оваа жените тренингот блузи е идеален за вашиот тренингот.Лесни, пот-wicking ткаенина помага да се задржи што сува,Молиме обратете се на големината на табелата за да го изберат правото големина,ткаенина не е солидна боја.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите