.

.

Брзо Мачка Ребрести Резервоарот Блузи, за Жени Racerback Лажичка Вратот Тесни Тренингот

Брзо Мачка Ребрести Резервоарот Блузи, за Жени Racerback Лажичка Вратот Тесни Тренингот

DEN 347.28

Износ
Во продавницата.

95% Полиестер, 5% Elastane.Увезени.Железо ниска.Ребрести резервоарот на врвот функција мека лажичка деколте и издолжена и дека хитови само под колковите.Тесни одговара дизајн за жените во редовниот фитнес истегнување активности (тренинг, јога, истегнување, и пилатес).За раслојување или со секојдневно носење, препорачуваме ЕДНА ГОЛЕМИНА за помалку еластичен и донесе повеќе удобно.Класичен racerback нуди незаменлива breathability и неверојатно опсег на движење.Оваа едноставна ракави врвот е еластичен, опремени, и само еден допир секси.Со различни бои, да одговараат на вашите сопствени стилови со фармерки, leggings, шорцеви или панталони.Мека, дише и опремени резервоарот на врвот е одлична за фитнес, јога, работа, дома, па дури и lounging околу куќата.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ & COMFYLightweight и ребрести ткаенина со racerback прави резервоарот на врвот поудобно.Тесни одговара дизајн за жените во редовниот фитнес истегнување активности (салата, тренинг, јога, истегнување, и пилатес).Ако за раслојување или со секојдневно носење, препорачуваме ЕДНА ГОЛЕМИНА за помалку еластичен и донесе повеќе удобно.Одлично за најосновните потреби на целата година да се покаже повеќе женската силуета со еластичен материјал.Големината на Табелата За Тесни Fit SizeUS Size-Bust(in)-Waist(in) XS(0-2)-(30-32)-(24-26) S(4-6)-(32.5-34.5)(26.5-28.5) M-(8-10)(35-37)(29-31) L-(12-14)(37.5-40)-(31.5-33.5) XL-(16)-(40.5-42.5)-(34-36)2 XL(18)-(43-45)-(36.5-38.5)3 XL(20)(45.5-48)(39-42) МАШИНА ЗА МИЕЊЕ ЛАДНО.НЕ КАЈГАНА.СУВА РАМЕН ЖЕЛЕЗО НИСКА.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите