.

.

iChoue Шарени Куче Т Кошули Облека Вест Резервоарот Врвот

iChoue Шарени Куче Т Кошули Облека Вест Резервоарот Врвот

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Специјален Дизајн за Барел Градите Кожен Бебе >>> ова куче tshirt е совршено се вклопуваат за француски Булдог, Боксер, англиски Булдог, Американски Силеџија Pitbull, Бостон Terrier итн.Се Иконата во Пет Парк >>> класичен ленти и тенок исечете го направат вашиот кожен бебе во потрага супер симпатична и симпатична.Донесе повеќе happniess за вас и вашето семејство.Лесно On и Off >>> ракави дизајн и висок еластичен на вратот, ракави и bellyband.Се повлече на лесно. 100% Бебе-Мека Памучна >>> супер меки, лесни, дише и еластичен.Супер пријателски за чувствителна кожа.Машина перат.Големина Внимание >>> за најдобро одговара, љубезно ве молиме да се измери вашиот кожен бебе прво.Ако помеѓу големината, изберете градите големина право.L Плус е нова големина на кој е поголем од Л, но помала од XL.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите