.

.

ЗЕВС Nosh Силна Куче Џвакање Коски, Куче Џвакање Играчки за Агресивни Chewers, Долготрајни Говедско месо и Сирење Вкус, Мали

ЗЕВС Nosh Силна Куче Џвакање Коски, Куче Џвакање Играчки за Агресивни Chewers, Долготрајни Говедско месо и

DEN 1240.80

Износ
Во продавницата.

БЕЗБЕДНО И ИЗДРЖЛИВИ – специјално Дизајниран за агресивни и ентузијастички chewers.Доволно силни за да издржат дури и повеќето ентузијасти на chewers.ДОЛГОТРАЕН ВКУС во ТЕКОТ Направен од тешки, трајни 100% најлон кој ги задоволува куче природни гуми инстинкт додека обезбедување на долготрајна уживање.ПОМАГА во СПРЕЧУВАЊЕ на ДОСАДА И ДЕСТРУКТИВНИ за ЏВАКАЊЕ - Задржи вашето куче ангажирани и се соочат со предизвикот.ВЕЖБА за МУСКУЛИТЕ на ВИЛИЦАТА И ОДРЖУВАЊЕ на ОРАЛНА ХИГИЕНА - им Помага на чистење на кучето е заби и да се зајакне нивната вилица.ВКУСНИ ВКУСОВИ И ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ – Достапни во Пилешко, Сланина или Говедско месо и Сирење во Мали (4.5'), Medium (6') и Големи (7.5').Дизајнирани специјално за активни chewers, На Зевс nosh силно џвакање коска е направен од тешки, трајни најлон кој ги задоволува куче природни гуми инстинкт додека обезбедување на долготрајна уживање.Доволно силни за да издржат дури и повеќето ентузијасти на chewers, Зевс nosh силно ќе го задржи вашето куче ангажирани и предизвикувал со додадена корист на остварување на мускулите на вилицата и помагање за одржување на орална хигиена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите