.

.

АЈАКС Обичај Полна Големина Pearlite Владата 1911 Костец со Colt Или USMC Медалјони

АЈАКС Обичај Полна Големина Pearlite Владата 1911 Костец со Colt Или USMC Медалјони

DEN 453.12

Износ
Во продавницата.

Здраво Сјај Полиран Костец.Комерцијален Pearlite Материјал.Одговара : Целосна големина на Владата 1911 е.Вистински Colt Медалјони & USMC Медалјони се Нудат во Костец. 1 Пар на костец вклучени со продажба (Контрола завртки не се вклучени).Оваа реклама е за еден пар на Ајакс, pearlite костец.Овие костец се вклопи во Полна Големина Владата 1911 е.Овие се обичај костец направени од страна на Ajax Обичај Костец, Inc.на Далас, Тексас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите