.

.

ТОА Е КОЖАТА Инспиративни Налепница на Пакувањето | Винил Налепница Decal за Лаптоп Гимнастик Автомобил Лаптоп Прозорец или Ѕид | Работиме Напорно, да ги Задржи се Сме

ТОА Е КОЖАТА Инспиративни Налепница на Пакувањето | Винил Налепница Decal за Лаптоп Гимнастик Автомобил Лаптоп

DEN 167.52

Износ
Во продавницата.

2in - 3во Ламинат УВ Заштитен Винил Decal со Воздух Ослободување на Технологија за да се Спротивстави на Меурчиња и Брчки.Излупете 'n' Стап.СОВРШЕН ЗА : Лаптоп, Watter Шише, Гимнастик, Лаптоп, Компјутер, Автомобил, Windows, Тешко Капи, Алатка Кутија.ВИСОКА ДЕФИНИЦИЈА ГРАФИКА : Сите наши дизајни се Ултра Висока Дефиниција Висока Резолуција.Супер Живописни Бои.САД НАПРАВЕНИ ВОЗДУХ ОСЛОБОДУВАЊЕ ВИНИЛ : Направени во САД користејќи НИ произведени воздух ослободување автомобил заврши винил и латекс мастила.Издржливи ламиниране за дополнителна заштита со чиста отпечатоци-слободен заврши.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите