.

.

Niegamey Домување Горниот дел од Екранот Поклопец на Леќите на Пластични Екран Заштитник Панел Врвот Површината Покрие Замена за Nintendo Нови 3DS XL LL (Црвено)

Niegamey Домување Горниот дел од Екранот Поклопец на Леќите на Пластични Екран Заштитник Панел Врвот Површината

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

Екран Објектив за Nintendo Нови 3 DS XL ЛЛ.Пакетот вклучува : 1 PCS Екран Леќа.Заштита на вашиот екран од гребење или штета.Ве молиме споредете на слика и опис внимателно.Бидете сигурни дека ќе го добиете она што ви треба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите