.

.

Чудовиште Зелена Винил Decal Faceplate Мо Кожата Комплет за Nintendo Wii Конзола со Систем Кожи

Чудовиште Зелена Винил Decal Faceplate Мо Кожата Комплет за Nintendo Wii Конзола со Систем Кожи

DEN 238.80

Износ
Во продавницата.

Заврши 27-Парче decal комплет дизајниран за максимална заштита покриеност и дигитално се намали за прецизно одговара.Не ја покрива пропустливи дупки и ќе не празнина фабрика гаранција.Загарантирана да трае до крајот на животот, дека нема да избледи, крек, или кора.Лесно да ги следите чекор по чекор инструкции за инсталација вклучени. 38 бои & модели на располагање.Лесно пренослив.Вистинските игри конзола & контролори не се вклучени.Прикривање на вашата Nintendo Wii со сопствен винил кожата додаток за полнење.Нашите Nintendo Wii кожи се направени од високо квалитетни винил кои ќе го заштити вашиот конзола од гребење и елементи додека ви даваат изгледа дека е 2 за да нема.Совршен комплимент веќе неверојатни систем.Ги импресионира вашите пријатели и да ги види биде завидлив на вашиот Nintendo Wii со сопствен кожата комплет од Системот Кожи.Нашите винил кожата колекции се дигитално намалување од висок квалитет премиум 2 мили дебели 7-година на отворено винил, тие не се од хартија налепници.Нашата кожа колекции се направени од истиот материјал кој се користи од страна на автомобилската индустрија за винил графика и букви.Тоа е истиот материјал што го гледате на повеќето продавница предни прозорци кои се прикаже своите часови на работа или се рекламираат своите производи и услуги.За да инсталирате нашата кожа колекции едноставно тргни секое парче исклучување на waxy лагер поддршка за да се изложуваат на лепило страна, тогаш ќе се примени на вашата конзола, исто како што се користење на контакт хартија во внатрешноста на некоја фиока или на некоја полица.Без лепак е потребно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите