.

.

Lex Altern Винил Кожата Компатибилен со MacBook Air 13 инчен Mac Pro 16 Ретината 15 12 2020 2018 2019 Симпатична Крава на Животински Црн Бела Шема Декорирани Заврши Лаптоп Покрива Заштитн?

Lex Altern Винил Кожата Компатибилен со MacBook Air 13 инчен Mac Pro 16 Ретината 15 12 2020 2018 2019 Симпатична

DEN 852.00

Износ
Во продавницата.

ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Лесно да се однесуваат и да ги отстраните.КОМПАТИБИЛЕН СО Mac Book Pro 13" 2020 Година (A2289 A2251 A2338 М1), Mac Book Air 13" 2020 Година (A2179 A2337 М1), Mac Book Pro 16" 2019 (A2141), Mac Book Pro 13" 2019 (A2159), Mac Book Air 13" 2018 (A1931 A1932), Mac Book Pro 15" 2018/19 (A1990), Mac Book Pro 13" 2018 (A1988 A1989).Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.Ве молиме проверете го бројот на моделот ""Axxxx"" на задната страна на вашиот лаптоп пред купување! 1 објект, вклучува 4 налепници : 1x Горниот Капак + 1x Долниот Капак + 1x Полна големина Дланка Остатокот Маска + 1x Тастатура Покрие собата е многу лесно да се инсталира и да ги отстраните.КОМПАТИБИЛЕН СО Mac Book Pro 13" 2016/17 (A1706 A1708), Mac Book Pro 15" 2016/17 (A1707), Mac Book 12" (A1534), Mac Book Air 11" (A1370 A1465), Mac Book Air 13" стари (A1369 A1466), Mac Book Pro 13" 2012 (A1278), Mac Book Pro 15" 2012 (A1286), Mac Book Ретината 13" 2015 (A1425 A1502), Mac Book Ретината 15" 2015 (A1398), Mac Book Pro 17" A1279 (2011).Без меурчиња.МАТЕРИЈАЛ : висок квалитет на мат финиш винил.Содржи 4 парчиња на налепници : ВРВОТ + ДНОТО + ТАСТАТУРА + ОКОЛУ ТАСТАТУРАТА.Само кора исклучување на подлога од хартија и го стави на чиста површина на вашиот лаптоп.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Вашиот уред ќе остане нови и свежи за подолго време, а вие ќе бидете во можност да го отстраните кожата лесно секогаш кога ќе сакате без никакви остатоци.ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите