.

.

MightySkins Кожата Компатибилен со Microsoft Xbox 360 Контролер - Girly | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal заврши Покрие | Лесно да се Примени, се Отстранат, и Промена на Стилови

MightySkins Кожата Компатибилен со Microsoft Xbox 360 Контролер - Girly | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

Дали Сакате На Вашите Microsoft Xbox 360 Контролер Да Изгледаат Различно Од Останатите?Ти си во право место, бидејќи имаме токму она што го барате!Оваа Girly кожата е совршен начин да се покаже исклучите вашиот стил!Или со стотици други Силни Кожи дизајни, можете да бидете сигурни дека да се најде еден кој ќе ви се допаднат, и која ќе ви ја покаже исклучите вашиот уникатен стил!Дали Сакате Да Го Заштитите Вашиот Xbox 360 Контролер?Со Силни Кожи вашиот Xbox 360 Контролер е заштитена од гребење, dings, прашина, прсти, и ја носат и солза на секојдневна употреба!Покрие вашиот Xbox 360 Контролер со една убава, стилски decal кожата и чувајте го заштитени во исто време!Лесно да се примени, и лесно да се отстрани без било леплива остатоци!Направете ја вашата омилена опрема изгледаат како нови, и да се издвоите од толпата!Цел Со Доверба - Задоволство !Силен Кожи се издржливи, сигурен, направени во нашата држава-of-the-art производство објект во U.ИЗДРЖЛИВИ ЗАШТИТА ЗА ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра-тенок, ултра-издржливи, дамка-отпорни ламинатни винил со цел ефикасно да се заштити вашиот опрема од dings, инциденти, прашина, и абење на секојдневна употреба!. , и поддржани од страна на нашите задоволство !Детали за производот : Винил decal налепница НЕ Е ТЕШКО СЛУЧАЈ Мат Финиш Ултра-Тенок, Ултра-Трајни, Отпорни на Дамки Стотици различни дизајни Microsoft Xbox 360 Контролорот не е вклучена.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Ние ги Користиме Само 3 M автомобилската-одделение винил, индустријата е најголема доверба бренд, Силен Кожи се произведува во нашата држава-of-the-art објект во Вест Палм Бич, Флорида.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите