.

.

LidStyles Винил Заштита на Кожата Комплет Decal Налепница Компатибилен со Microsoft Xbox 360 Тенок (Црна Кожа)

LidStyles Винил Заштита на Кожата Комплет Decal Налепница Компатибилен со Microsoft Xbox 360 Тенок (Црна Кожа)

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

"Кожата Комплет" вклучува Конзола за игри на Кожата, Две Контролер Кожи, Апликација Инструкции, и Squeegee.Сопствен стил винил кожата комплет налепница decal со висок квалитет на винил материјал со висока резолуција на печатење и прецизно сечење.Анти-нула, водоотпорен, не-исчезнува, се отстранува и goo слободни лепило.Обичај намалување на конзола за прецизно монтирање.Нашите Кожи се произведени од Високо-Квалитет, 3-мили материјали.Користење на патентиран воздух-порака систем за лесна апликација, ќе добие балон-бесплатна инсталација во секое време.Секоја кожа е прецизно сечење на компјутерски контролирани винил машина за ТОЧНАТА големина и одговара.Ние вклучуваат Кожата и на Барањето Инструкции со секоја цел.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите