.

.

Пензионирање Неделен Распоред -Забава Пензионирање Подароци за Жените Пензионирање Жени Шминка Подарок Торба. Пензија Торба за Соработници Office & Семејство

Пензионирање Неделен Распоред -Забава Пензионирање Подароци за Жените Пензионирање Жени Шминка Подарок Торба.

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

Двострано печатени, водоотпорен слој, за да се обезбеди висок квалитет на сликите кои ќе останат живи со секојдневна употреба.Големина : 9."W x 7"H. Боја : Како на сликата покажува, кој во елегантен црн патент со сребрена puller.Материјал : 100% Водоотпорен материјал и лен.Овие кеси се големи подароци, кои се едноставни и standout.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите