.

.

Новина Шминка Торба за Мамо, Подарок Идеја за Мајки - Жал ми е јас се Колнам Толку Многу - Најдобри Мајка Подарок-Денот на Мајката Подарок - Смешно Роденденски подаро?

Новина Шминка Торба за Мамо, Подарок Идеја за Мајки - Жал ми е јас се Колнам Толку Многу - Најдобри Мајка Подарок-Денот

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

Двострано printied, водоотпорен слој, за да се обезбеди висок квалитет на сликите кои ќе останат живи со секојдневна употреба.Големина : 9."W x 7"Х. Col Color : Како слика покажува, кој во елегантен црн патент со сребрена pullor : Природни Беж, кој во елегантен црн патент со сребрена се повлече.Материјал : 100% Водоотпорен материјал и лен.Овие кеси се големи подароци, кои се едноставни и standout.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите