.

.

Платно Шминка Торба за Мажи Преносни Патувањето Организаторот Гроздобер Бричење Dopp Комплет Козметички Торба,Сива

Платно Шминка Торба за Мажи Преносни Патувањето Организаторот Гроздобер Бричење Dopp Комплет Козметички Торба,Сива

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ТОРБА : Тоа може да се користи како Toiletry Миење Торба, Патување Складирање Организатор, Шминка Организатор, бања кеси,Козметички Торба, Преносни Патување Комплет Организатор, апарати за Складирање Пак, Бричење Торба Комплет, Dopp Комплет Итн.Гроздобер mens патување бричење комплет, има лични/семејни toiletries, козметика, makups, бричење колекции, мала бања предмети.Бања патуваат колекции за мажи, тешки платно и вистинска кожа trimed, дава многу селски градот во потрага.Toiletry организатор е доволно пространа да ги зачувувате лични/семејни toiletries, козметика, makups, бричење колекции, мала бања предмети. · Совршена Димензија : 9.5 Инчен L X 3.5 Инчен W X 5.5 Инчен H,голема големина за да се продавница во duffel.Адвокатско Платно од Кожа Патување Toiletry Торба на Оваа високо-крај toiletry торба карактеристики голем zippered преграда за складирање на вашите toiletry essentials, што го прави прекрасно патување шминка козметички случај или бања toiletry торба за мажите и жените.Торба мерки 9.5 L x 4.3 W x 5.5 H во Инчи.Доволно големи за да ги собере сите ваши лицето чистење, сапун, шампон и други toiletry requisites.Оваа шминка случај главно е направен од лесен-за миење платно, со вистинска кожа рачка, ознака со логото и патент се повлече, која е класика и едноставно да се погледне.Земе вашето патување кон следното ниво со овој стилски добро направен патна торба преку Kattee.Основни Информации : Димензија : L9.5" x W4.7" x H5" Нето тежина : 180g.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите