.

.

Ѕвездена Ноќ Toiletry Торба Козметички Торба Toiletry Миење Торба,Van Gogh Маслото Преносни Виси Шминка Организатор Четка Случај Складирање Торба Торбичка со Кука за Жени, Де?

Ѕвездена Ноќ Toiletry Торба Козметички Торба Toiletry Миење Торба,Van Gogh Маслото Преносни Виси Шминка Организатор

DEN 455.76

Износ
Во продавницата.

Големина на : 9*4*18.5 инч/23*10*47cm.Материјал : Twill, што е повеќе издржливи.Вода-resistent и издржливи ткаенини го штити вашиот козметички торба од spills.Дизајн : Нашите козметички шминка за миење торба содржи 1 главниот торба, 4 оддел џебови, 1 предниот џеб, 2 mesh џебови, и 1 zippered ПВЦ торбичка.Може да се стави во вашата шминка, кармин, шампон, четка за заби, паста за заби и други предмети што треба.Издржливи Кука : Нашата шминка торба има виси кука која ви овозможува да се откажам кеса на бања врата, туш прачка или крпа решетката за брз пристап до вашиот toiletries, како и едноставно да ги зачувате вашите countertop простор кога не се потребни.Повеќенаменски : миење На чантата може да се користи како патување toiletry торба/мијат кеси, дома складирање, потреби toiletries торба, козметички торба, шминка торба, ѕид виси торба, за патување, кампување или бизнис итн.шминка торба има доволно пространа за складирање на вашата шминка, hairbrushes, усна сјај, кармин, шминка четки, шминка на палети, помине уметност алатки и така натаму.Карактеристики : вода доказ, навремено отпорни, отпорни на абење, и лесно да се чисти.Тежина : 0.3 кг Пакет : Вклучувајќи го и оној за складирање торба и една кука, кука дизајн за практично да се закачи на ѕид.Нашите Козметички Кеси се совршени за маж или жена на било која возраст.Исто така, е совршен роденден подарок за мајка, сопруга, сестра, девојка, ќерка.Известување : Поради различни светлина и го следат амбиент.Мали боја разлика можеби постоеле.Ве молиме да се разбере!Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуга, ако имате било каков проблем, ве молиме ги споделите со нас во прв пат, ние ќе резервни без напор да помогне да се реши проблемот!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите