.

.

Шминка Торба Патување Козметички Кеси за Жени, Девојки Патент Торбичка Шминка Организатор Водоотпорен Симпатична (Цијан Сина)

Шминка Торба Патување Козметички Кеси за Жени, Девојки Патент Торбичка Шминка Организатор Водоотпорен Симпатична

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

????ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ:козметичката торба е направен од високо-квалитет СТП кожа ткаенина, мазна и мека на допир , водоотпорен и лесно да се чисти од внатре и од надвор, никогаш не се грижите за spills или протекување.На метал малку патент клипови со срцата на многу зборува за употреба. ????ЖИВОПИСНИ БОИ : Стилски и светла боја дизајн го прави тоа супер симпатична шминка торба за девојки, тоа е едноставен и лесен, може да го држат сите вашата дневна шминка производи сигурно ви е потребно за вашето патување.Широк и фирма рачка за лесно носење. ????СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Deminsion(L*W*D) : 9*4.5*6 инчи, совршена големина за да се вклопи во аголот на вашиот куфер, да се патува соло.Издржливи се справи, пространа џебови во капакот со еластична бенд за да ги поправи работите четки во место.Тоа функционира одлично за Патувања во текот на ноќта. ????ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Медиум Добра големина, убав и висок, доволно голема за сите ваши сочинуваат,лосион, пинцети, пони опашки,коса четка за нега на кожата производи, па дури и голем огледало; исто Така, како голем toiletry торба лесно да ги чува сите ваши патувања-големина toiletries : електрична четка за заби, паста за заби, шампон, крпа итн. ????Добра Гаранција : Meiyuuo дава 1 година гаранција за шминка торба од датумот на купувањето.Ве молиме слободно контактирајте со нас секогаш кога имате било каков проблем или повратни информации, ние би сакале да се подобри производи и услуги, навремено и continuely.Се фокусира на убавина и квалитет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите