.

.

Patu Корисна Убавина Работи Футрола, Шминка Козметички Торба, Жените Лицето Чистење Нега На Кожата Комплет Со Торбичка, Молив Спојки, Преносни Електроника Додатоци О

Patu Корисна Убавина Работи Футрола, Шминка Козметички Торба, Жените Лицето Чистење Нега На Кожата Комплет

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

Преносни и издржливи надворешноста.Мулти-големина џебови обезбеди голем капацитет со разновиден складирање.Флексибилен дизајн држи мобилен телефон таблета додатоци, здравствена заштита колекции, козметика или патни брзини организира сите на едно место.Лесен и практични за секојдневна употреба или патување.Содржини : 3 Кармин Џебови & 2 Внатрешните Џебови & 2 Надворешноста Патент Џебови.Дизајн : Направен од тешки-должност еколошки најлон ткаенини.Мулти-големина џебови обезбеди голем капацитет со разновиден складирање.Содржини : 3 Кармин Џебови. 2 Внатрешни Џебови. 2 Надворешноста Патент Џебови.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите