.

.

Смешни Подароци за Мама-Еднорог Мајка-Нова Мајка Подароци, Мајка Подароци,Мајка Ден Подарок Идеи,Мајка ми Шминка Торба,Смешни Шминка Торба

Смешни Подароци за Мама-Еднорог Мајка-Нова Мајка Подароци, Мајка Подароци,Мајка Ден Подарок Идеи,Мајка ми Шминка

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

Двострано печатени, водоотпорен слој, за да се обезбеди висок квалитет на сликите кои ќе останат живи со секојдневна употреба.Големина : 9."W x 7"H. Боја : Како на сликата покажува, кој во елегантен црн патент со сребрена puller.Материјал : 100% Водоотпорен материјал и лен.Овие кеси се големи подароци, кои се едноставни и standout.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите