.

.

Крајот Капи за 5mm Кожа Кабелот Kumihimo Paracord 10 Парчиња Нерѓосувачки Сребро Позлатен Tassel Капи DIY Накит Додаток Занает Наоди Ѓердан Хривнија Снабдување

Крајот Капи за 5mm Кожа Кабелот Kumihimo Paracord 10 Парчиња Нерѓосувачки Сребро Позлатен Tassel Капи DIY Накит

DEN 1413.60

Износ
Во продавницата.

Материјал - На база материјал е Zamak (Pewter) што се олово, кадмиум и никел слободни.Обложено со 925 ' er Фунта Сребро.Димензија – 7mm (0.27") широк, 15mm (0.59") долго.Дизајниран за 5mm (0.20") кабелот.Погоден за сите типови на cording како кожа, paracord, јаже, восок памук кабелот или велур.Лепак нив и ќе имате инстант pendant.Уникатен Накит - Овие сјајна крајот капи со јамка завршува може да се користи за да се создаде ѓердани, белегзии, обетки, chokers, anklets и сите видови на накит.Совршен за да се создаде око-фаќање на DIY среќа шарм.DIY Занает - Тие се совршени за различен вид на DIY занает потреби, како што виси украси, ветер chimes, tassels, keychains, мобилен телефон додатоци и други рачно изработени проекти .Подарок - Тоа ќе биде голем дар да се создаде уникатен око фаќање DIY додатоци за вашиот пријател, сестра, внука, мајка или само за себе.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите