.

.

Декоративни Lil' Теле Гушвам Пријателот

Декоративни Lil' Теле Гушвам Пријателот

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

полиестер.Дајте му на вашиот пакет од радост нешто да притискам со.Мек памук полиестер надворешноста со меки поли пополни.На самото место се чистат со влажна крпа.Круг и меки за екстра snuggliness.Мерки околу 12 x 12 x 2 инчи. 7 CDB027 Карактеристики : Тип на Производ : -Бебе Ќебиња.Пол : -Неутрални.Боја : -Црно/Крем.Материјал : -Полиестер.Димензии : вкупна Ширина - страна на Страна : -12".Целокупниот Производ Тежина : -0.12 lbs.Целокупната Должина - од Глава до Пети : -12".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите